Nicesoft - Hotel, SPA, Gastronomia
open Bee - certyfikowany partner

Hotel, SPA, Gastronomia

eliminacja dokumentów papierowych i interaktywne formularze z klientami

Aby zwiększyć satysfakcję klientów i efektywność operacyjną, firmy z branży hotelarskiej muszą nieustannie wprowadzać innowacje i znajdować lepsze podejścia do pokonywania wyzwań związanych z udostępnianiem dokumentów i zarządzaniem nimi.

Hotel

Weryfikacja norm i zgodność z przepisami

SPA

Stały wzrost i poprawa pracy

Restauracja

Efektywność operacyjna

Opieka medyczna

 

Formularz elektroniczny

Twórz niestandardowe aplikacje, aby usprawnić procesy za pomocą przeprowadzanych ankiet satysfakcji i oceń, jak klienci postrzegają jakość Twoich usług (restauracja, zameldowania, SPA).

Umożliwiaj personelowi przeprowadzanie większej liczby inspekcji pomieszczeń w krótszym czasie i naprawianie występujących problemów przed przybyciem gości.

Wykonuj kontrole zdrowotne i higieniczne, natychmiast przekaż je zewnętrznym audytorom, bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Oprogramowanie dla hoteli, spa, gastronomii

Zwiększ wydajność swojego zespołu w terenie!

Dokumenty finansowe, automatyzacja

Upewnij się, że wszystkie faktury od dostawców są skutecznie zatwierdzane, przetwarzane i można je łatwo odzyskać w razie potrzeby.

Bezpieczne udostępnianie dokumentów

Przyspieszenie operacji i bezpieczne udostępnianie dokumentów związanych z planowaniem imprez firmowych jak umowy, program, formularze rezerwacji, menu itd.

Zwiększ współpracę między przedstawicielami handlowymi a innymi działami (Zaopatrzenie, Managerowie…) oraz zewnętrznymi dostawcami.

Hotel, SPA, Gastronomia

Rozwiązania cyfrowe pomagają klinikom, hotelom i restauracjom usprawnić ich krytyczne operacje biznesowe poprzez eliminację wąskich gardeł do minimum w postaci dokumentów papierowych.